ایجاد تجربه ای منحصربه فرد ازسال

درباره منشور سیمین

بیشتر...

درباره منشور سیمین

شرکت دانش بنیان منشور سيمين سال 1374 به شماره ثبت :  113056 

 در حوزه الکترونیک و امنیت نرم افزار شروع به فعالیت نموده

  و تا به امروز با ساخت بیش از 100 محصول الکترونیکی،

 مکانیکی و نرم افزاری به عنوان یکی از مدعیان حوزه

الکترونیک و امنیت نرم افزار در کشور می باشد .

تماس با ما

شرکت دانش بنیان منشور سيمين سال 1374 در حوزه الکترونیک و امنیت نرم افزار شروع به فعالیت نمود و تا به امروز با ساخت بیش از 50 محصول الکترونیکی، مکانیکی و نرم افزاری به عنوان یکی از مدعیان حوزه الکترونیک و امنیت نرم افزار در کشور می باشد، این شرکت علاوه بر موفقيت در توليدات خود، اعم از محصولات در حوزه امنيت نرم افزار و اتوماسيون صنعتي، در تحقيقات و نو آوري نيز همواره تلاش نموده و موفق بوده است. اختراعات ثبت شده، گواهي هاي اخذ شده و تقدير نامه هاي فراوان كسب شده، گواه اين مدعاست.

هم اکنون شرکت افتخار به داشتن بیش از 95 درصد مشتری شرکت های نرم افزاری کشور در حوزه امنیت نرم افزار، را دارا می باشد،که این گواه به صداقت،کیفیت،قیمت، پشتیبانی و خدمات پس از فروش محصولات تولید شده ی شرکت می باشد.

شرکت دارای سه بخش فنی مجزا می باشد:

  • توسعه نرم افزار
  • تحقیق و طراحی سیستم های الکترونیکی و سخت افزاری
  • تحقیق و طراحی سازه های مکانیکی

بخش توسعه نرم افزار متشکل از چند تیم فنی در حوزه های امنیت نرم افزار و اتوماسیون صنعتی می باشد.

حوزه امنیت نرم افزار شامل دو واحد برنامه نویسی ریز پردازنده ها(Firmware Programming) و واحد برنامه نویسی نرم افزار(Software Programming) می باشد و در حوزه اتوماسیون صنعتی همانند حوزه امنیت نرم افزار، دو واحد برنامه نویسی نرم افزار و ریز پردازنده، فعالیت می کنند.

بخش تحقیق و طراحی سیستم های الکترونیکی و سخت افزاری شامل واحد تحقیق و طراحی، واحد مونتاژ ، واحد تست و تعمیرات می باشد.

بخش تحقیق و طراحی سازه های مکانیکی نیز در کارخانه ای مستقل از این دو بخش فعالیت می کند که شامل واحدهای تحقیق و طراحی اتوماسیون صنعتی،طراحی قالب، تولید و توسعه، مونتاژ، واحد تست و تعمیرات در حال فعالیت می باشند.

معرفی قفل های سخت افزاری منشور سیمین

قفل سخت افزاری منشور سیمین به بیانی ساده یک دستگاه الکترونیکی با درگاه ارتباطی USB است؛ این دستگاه دارای یک پردازنده مرکزی و حافظه فلش درونی است ، که از طریق الگوریتم های استاندارد و پیچیده امنیتی از طریق اکتیو ایکس مربوط به قفل با نرم افزار ارتباط می گیرد.

نرم افزار، رمز، ID یا داده های تعریف شده در قفل را با الگوریتم های استاندارد پیاده سازی شده یا قابل تعریف در قفل و اکتیوایکس می خواند در صورت برابری اجازه اجرای نرم افزار را می دهد در صورت مغایرت داده یا عدم وجود قفل سخت افزاری اجازه اجرا به نرم افزار داده نمی شود.

در واقع قفل های سخت افزاری شرکت برای محافظت از نرم افزارهایی که با زبان های برنامه نویسی مانند VB, Delphi, VC++, .NET و یا هر محیط برنامه نویسی دیگری که قابلیت استفاده از ActiveX را دارند، مورد استفاده قرار می گیرد.

برای استفاده از قفل ، برنامه نویس برخی داده ها را به انتخاب خود در حافظه ی درونی آن ذخیره می کند. برای ذخیره کردن اطلاعات مذکور از نرم افزار مدیریت قفل (Manager) استفاده می شود.

و برنامه نویس می تواند با استفاده از اکتیو ایکس ارائه شده در حالت Single یا شبکه (با نصب سرویس قفل مربوطه بر روی سیستم سرور) به موارد مختلف قرار داده شده در قفل دسترسی داشته باشد.

شرکت منشورسیمین با بهره گیری از سالها تجربه در طراحی و ساخت دستگاه های برش لیزر CNC حضوری چشمگیر در صنعت کشور داشته و گامهای موثری در خودکفایی و ارتقا توان صنعتی پیشرفته در این راستا دارا می باشد. اطلاعات بیشتر کلیک کنید

شرکت دانش بنیان منشور سیمین ، به شماره ثبت: 113056

دیدگاه مشتریان ما

نظرتان در مورد عملکرد منشور سیمین چیست؟

موقعیت منشور سیمین

اسکرول به بالا

خریـدِ مطمئن ، ارسـالِ ایمن

این سایت دارای نماد اعتماد الکترونیکی میباشد ، ما نماد را الزاماً جهت خریدی مطمئن و خیال آسوده شما فراهم کرده ایم ، تا بتوانید بدون نگرانی خرید با کیفیتی را با ما تجربه کنید. همواره در تلاشیم تا بهترین تجربه خرید آنلاین را برای شما عزیزان به ارمغان آوریم تا دید شما را به دنیای دیجیتال مثبت کنیم

» مشـاهـده مـحـصـولات